PDA

Zobacz pełną wersję : struny do gitary elektrycznej

tomekEf
06-05-2013, 13:38
Witam. Czy ktoś z was ma te struny do gitary elektrycznej i może podzielić się ze mną opinią?
You can see links before reply (You can see links before reply)

HEINEKEN
06-05-2013, 14:44
zwykłe, przyzwoite struny
ani nie top, ani dno

Ata-she
06-05-2013, 23:27
Grałem chwilę na tych strunach.Heineken ocenił je w 100% właściwie. Poza przystępną ceną nie mają wielkich zalet.Ja ostatnio z Blue Stell przesiadłem się na te struny
You can see links before reply i uważam ,że są warte swojej ceny.Dla mnie rewelacja!!! Polecam.Myślę,że jak będziesz o nie trochę dbał,to będą służyć co najmniej dwa razy dłużej niż te ,o które pytasz,o brzmieniu nie wspominając.Pozdrawiam.

kris11
07-05-2013, 10:11
Ernie Ball -Bardzo przyzwoite struny.Nie musisz brac ,,cobalt".Zwykle,,regular" 10-46 tez spisują się znakomicie a są chyba 10-15 zl tańsze.

zespoljoker
07-05-2013, 11:10
Z tego co wypytujesz o struny a to do akustyka a to do elektryka widać,że stawiasz pierwsze kroki a w zasadzie palce na gryfie tego zacnego instrumentu więc chyba nie warto przepłacać dwukrotnie za struny z wyższej półki [Ernie Ball, Elixir itp.] i wybrać raczej te które podałeś na początku.
Mit o długowieczności i antykorozji włóż między bajki. I tak wymienisz je na tańsze po jakimś czasie.
Jak będziesz dbał o struny to posłużą ci równie długo jak wymienione "te lepsze"
O brzmieniu celowo się nie wypowiadam, bo jak sądzę jeszcze na tym etapie grania tego nie usłyszysz.

HEINEKEN
07-05-2013, 11:53
dokładnie

Ernie Ball też się zużywają, a do nauki, po co przepłacać...

adamus112
07-05-2013, 19:11
Mit o długowieczności i antykorozji włóż między bajki. I tak wymienisz je na tańsze po jakimś czasie.

I to są właśnie bajki! Elixir kopie dupsko, tym EXL. Jakoś gram 20 lat i poszedłem w druga stronę.
Zwykłe struny momentalnie robią się czarne i tracą walory brzmieniowe, do tego wkurzające najbardziej jest, gdy się porozciągają i przestają stroić.
Jest cała masa speców, którzy grają na tanich strunach, ale zmieniają je bardzo często. Jeśli gitary dotyka się rzadziej, to zdecydowanie warto założyć Elixiry, bo pot robi swoje. Weźmiesz gitarę do ręki, pograsz godzinę, dwie, bierzesz za tydzień, a struny czarne. Z Elixirami tak się nie stanie.
Oczywiście te EXL, możesz śmiało kupować i łoić :) , czyść i konserwuj je jakimś preparatem. Zużyłem mnóstwo takich zestawów, ale nie można też mówić, że nie ma różnicy, bo jest i to duża.

HEINEKEN
07-05-2013, 21:25
Jest, nikt nie twierdził że nie ma różnicy.
Elixiry są zajebiste.
Tylko czy sam kupiłbyś dziecku do nauki gry na klawiszach Tyrosa 4?

adamus112
07-05-2013, 21:53
Wypadałoby raczej pianino:) Ale przecież napisałem, żeby kupował i cieszył się graniem, lecz nie zgodzę się z twierdzeniem, że nie ma różnicy, czyt. że są to bajki.
Poza tym, nie wiedziałem, że tomekEf jest "dzieckiem" ;) Tak na poważnie, mój 17 letni syn na co dzień gra na Gibie R8 wartym ponad 10 tyś, czyli więcej niż mój samochód:D, no i oczywiście na Elixirach. Taki już jestem po...

HEINEKEN
07-05-2013, 22:36
Luz.
Zadzwoń do mnie jutro, mam info o sterowniku ;)

Maillite
20-08-2013, 20:55
Admin:
Mailite, takie linki do sklepu wsadź sobie w ****
Jeszcze jeden taki numer i wylatujesz

HEINEKEN
21-08-2013, 11:22
Allegro.pl

Sent from my iPhone using Tapatalk